Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Woodside, Ashbourne

Snadná online rezervace Woodside a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Ashbourne bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Woodside (Chalupy), ubytování Ashbourne, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Woodside. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Woodside může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Woodside se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Woodside vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

Woodside (Chalupy), Ashbourne

Ashbourne, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Woodside
Woodside 1Woodside 2Woodside 3Woodside 4Woodside 5Woodside 6Woodside 7Woodside 8Woodside 9Woodside 10Woodside 11Woodside 12Woodside 13Woodside 14

Woodside is set in Ashbourne and offers a garden. Guests staying at this cottage have access to a fully equipped kitchen.

Composed of 1 bedroom and 1 bathroom, this cottage is equipped with a TV and DVD player. Towels and bed linen are offered.

Nottingham is 38 km from the cottage, while Sheffield is 42 km from the property. East Midlands Airport is 33 km away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Woodside)

Jídlo a pití

Gril

Společné prostory

Zahrada

Různé

Všechny prostory nekuřácké, Topení, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Woodside)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Woodside)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.