Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Meadowside, Ashbourne

Snadná online rezervace Meadowside a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Ashbourne bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Meadowside (Chalupy), ubytování Ashbourne, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Meadowside. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Meadowside může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Meadowside se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Meadowside vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.3

Meadowside (Chalupy), Ashbourne

Ashbourne, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Meadowside
Meadowside 1Meadowside 2Meadowside 3Meadowside 4Meadowside 5Meadowside 6Meadowside 7Meadowside 8Meadowside 9Meadowside 10Meadowside 11Meadowside 12Meadowside 13Meadowside 14Meadowside 15Meadowside 16Meadowside 17Meadowside 18Meadowside 19

Located in Ashbourne in the Derbyshire region, Meadowside features a garden. Guests staying at this cottage have access to a fully equipped kitchen.

Composed of 2 bedrooms and 2 bathrooms with a bath, this cottage has a TV. Towels and bed linen are provided.

Nottingham is 38 km from the cottage, while Sheffield is 42 km from the property. East Midlands Airport is 33 km away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Meadowside)

Jídlo a pití

Gril

Společné prostory

Zahrada

Různé

Topení, Všechny prostory nekuřácké, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Meadowside)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Meadowside)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.