Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Lakeside, Ashbourne

Snadná online rezervace Lakeside a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Ashbourne bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Lakeside (Chalupy), ubytování Ashbourne, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Lakeside. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Lakeside může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Lakeside se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Lakeside vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.6

Lakeside (Chalupy), Ashbourne

Ashbourne, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Lakeside
Lakeside 1Lakeside 2Lakeside 3Lakeside 4Lakeside 5Lakeside 6Lakeside 7Lakeside 8Lakeside 9Lakeside 10Lakeside 11Lakeside 12Lakeside 13Lakeside 14Lakeside 15Lakeside 16Lakeside 17

Lakeside is set in Ashbourne. Guests staying at this cottage have access to a fully equipped kitchen.

The cottage has 1 bedroom and 1 bathroom with a bath. Towels and bed linen are featured in the cottage.

Nottingham is 38 km from the cottage, while Sheffield is 42 km away. The nearest airport is East Midlands Airport, 33 km from Lakeside.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Lakeside)

Jídlo a pití

Gril

Různé

Všechny prostory nekuřácké, Topení, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Lakeside)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Lakeside)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.